Новини

blog-img

8 лип

Багато хто з нас, почувши про систему відеоспостереження з використанням тепловізорів, відразу уявляє собі секретний об’єкт десь так далеко в лісі, де ніхто навіть не може уявити про його існування.

Проте, насправді, все може бути не на стільки серйозно і секретно, як у шпигунських фільмах.

Уявіть собі, що проживаєте в затишному місці – десь на краю цивілізації, а далі поле… або ліс… чи гай із негустою дикою рослинністю. Можливо, й уявляти не треба – в когось вже така реальність. І, звичайно, Ви подбали про безпеку: встановили відеоспостереження по периметру, організували пост охорони, де охоронці цілодобово спостерігають за Вашим маєтком і «трішки» за його межами…

Читати все...
blog-img

7 бер

Напевно, багато хто з нас пам'ятають той момент, коли в будинку з'явився перший пульт дистанційного управління. І швидше за все, цей пульт був від новенького японського телевізора. З тих пір пройшло достатньо часу, і зараз майже всі побутові прилади комплектуються пультом дистанційного керування. Зараз в будинках назбирались пульти від телевізора, телевізійної приставки, кондиціонера, музичного цента і ще один пульт для підсилювача до нього, від кінопроектора і так далі. Але час не стоїть на місці, і технічні прогрес з ним разом. З'явилася можливість об'єднати управління всіма приладами в одному універсальному «розумному» пульті.

Читати все...
blog-img

26 лют

У сучасному світі забезпечення безпеки будинку або квартири стало не просто побажанням, а гострою необхідністю. Новітні розробки в сфері високих технологій дозволили створити і широко застосовувати надійні і сучасні технічні засоби різного ступеня складності. До таких пристроїв і відносяться охоронні системи, здатні працювати цілодобово і абсолютно автономно, незалежно від будь-яких зовнішніх джерел живлення. Деякі охоронні системи безпеки тільки в момент їх придбання і установки потребують грошовий вкладень.

Читати все...
blog-img

26 лют

Якщо Ви любитель науково-фантастичних книг або фільмів, то не раз стикалися з описами в них будинків і квартир майбутнього. Але такий розумний будинок, якого ще не так давно вважали фантастикою, сьогодні стає реальністю і входить в побут простих людей. Що б в кількох словах описати поняття "Розумний дім ", то варто згадати такі слова як комфорт, функціональність, і енергоефективність. Він оптимізує всі процеси в будинку під свого власника: переведе в економний режим електроприлади і мережу. Підвищить температуру повітря в приміщенні до Вашого приходу, розбудить улюбленою музикою і приготує каву. Забезпечить безпеку будинку.

Читати все...