services-icon1

Квартири


services-icon1

Будинки


services-icon1

Готелі


services-icon1

Підприємства


Будуєте дім чи володієте бізнесом? Ви – наш клієнт

Компанія tbk працює на ринку систем безпеки з 2007 року в незмінному напрямку — проектування, продаж, монтаж, технічне обслуговування та ремонт систем безпеки.

  Протягом всього часу роботи ми пильно вивчали напрямок автоматизації домашнього простору – Розумний дім. В 2014 році, переконавшись, що на ринку є обладнання для побудови якісних систем «Розумний дім» з розумним бюджетом, впровадили цей напрямок діяльності в компанії tbk.

Таким чином, на сьогоднішній день, компанія tbk працює в двох сегментах:

  • Системи безпеки для підприємств та бізнесу;
  • Розумний дім – автоматизація та безпека житлового простору.
Розгорнути.. 

  За ці роки безліч клієнтів довірили нам безпеку свого бізнесу, а також зробили свій дім зручним та захищеним завдяки системам розумного будинку.

  Ми зацікавлені в кожному клієнті! Саме тому в нашій роботі, ми завжди дотримуємося основної мети: побудувати оптимальну систему за ціновими і якісними характеристиками, враховуючи дизайн будинку та приміщення, а також вимоги і побажання клієнта з будь-яким бюджетом. Тому ми підходимо до кожного проекту індивідуально, щоб створити максимально гнучку систему, яка задовольнить кожного нашого клієнта. Тобто поряд з готовим набором послуг, який ми надаємо клієнтам, ми розглядаємо кожну ситуацію окремо, згідно з Вашими побажаннями.

  Наші фахівці та інженери мають не тільки спеціалізовану освіту, а й багаторічний досвід роботи в даній сфері. Саме тому ми можемо гарантувати високий рівень надаваних послуг. З нами Ви отримаєте фахову консультацію, якісні послуги з проектування, монтажу та обслуговування систем!

 Постійна робота в галузі безпеки та автоматики і постійний контакт з обладнанням різного класу і виробників сформували певний професійний досвід, яким ми з радістю ділимося з нашими клієнтами і партнерами, щоб забезпечити їх якісними системами безпеки та автоматики за помірну ціну.

Будемо раді стати Вам корисними…

about

Послуги

Побудова якісних інженерних систем

feature image

Розумний дім

Управління інженерними системами, такими як освітлення, електропостачання, водопостачання, опалення, вентиляція, кондиціонування зробить Ваш дім комфортним та енергоефективним

feature image

Відеонагляд

Розумний відеонагляд - розпізнавання номерних знаків, автоматизація парковок, розпізнавання осіб, підрахунок кількості відвідувачів, теплові карти, виявлення вогню та диму, аналіз черг та ін.

feature image

Сигналізація

Надійні та функціональні системи охоронної сигналізації: проводові системи охорони, безпроводові системи охорони. Інтеграція з системами Розумний дім. Сповіщення на телефон, здача на ПЦО

feature image

Контроль доступу

Системи контролю та управління доступом до приміщення, облік робочого часу. Картковий доступ, біометричний доступ: по відбитку пальця, по сканеру очей, за ідентифікацією обличчя.

feature image

СКС

Структурованні кабельні системи - компютерні мережі підприємств, офісів та будинків, серверні шафи, стійки, мережеве обладнання, серверне обладнання, Wi-Fi, оптоволоконна мережа

feature image

Мультимедіа

АВ - системи преміум класу - акустичні системи, ресівери, ТВ-техніка, медіасервери, мультирум системи, системи фонового озвучення

Процес

clients

Проектування


clients

Монтаж


clients

Налагодження


clients

Сервіс


Новини

blog-img

8 лип

Багато хто з нас, почувши про систему відеоспостереження з використанням тепловізорів, відразу уявляє собі секретний об’єкт десь так далеко в лісі,

blog-img

7 бер

Напевно, багато хто з нас пам'ятають той момент, коли в будинку з'явився перший пульт дистанційного управління.

blog-img

26 лют

У сучасному світі забезпечення безпеки будинку або квартири стало не просто побажанням, а гострою необхідністю.

Контакти

feature image

Ми знаходимось

м. Львів

вул. Кульпарківська, 139

feature image

Телефонуйте

 

0 800 75 57 01

feature image

Пишіть нам

 

office@tbk.com.ua

Є запитання? Пишіть нам!

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.