Будуєте дім чи володієте бізнесом? Ви – наш клієнт

Компанія tbk працює на ринку систем безпеки з 2007 року в незмінному напрямку — проектування, продаж, монтаж, технічне обслуговування та ремонт систем безпеки.

  Протягом всього часу роботи ми пильно вивчали напрямок автоматизації домашнього простору – Розумний дім. В 2014 році, переконавшись, що на ринку є обладнання для побудови якісних систем «Розумний дім» з розумним бюджетом, впровадили цей напрямок діяльності в компанії tbk.

Таким чином, на сьогоднішній день, компанія tbk працює в двох сегментах:

  • Системи безпеки для підприємств та бізнесу;
  • Розумний дім – автоматизація та безпека житлового простору.
Розгорнути.. 

  За ці роки безліч клієнтів довірили нам безпеку свого бізнесу, а також зробили свій дім зручним та захищеним завдяки системам розумного будинку.

  Ми зацікавлені в кожному клієнті! Саме тому в нашій роботі, ми завжди дотримуємося основної мети: побудувати оптимальну систему за ціновими і якісними характеристиками, враховуючи дизайн будинку та приміщення, а також вимоги і побажання клієнта з будь-яким бюджетом. Тому ми підходимо до кожного проекту індивідуально, щоб створити максимально гнучку систему, яка задовольнить кожного нашого клієнта. Тобто поряд з готовим набором послуг, який ми надаємо клієнтам, ми розглядаємо кожну ситуацію окремо, згідно з Вашими побажаннями.

  Наші фахівці та інженери мають не тільки спеціалізовану освіту, а й багаторічний досвід роботи в даній сфері. Саме тому ми можемо гарантувати високий рівень надаваних послуг. З нами Ви отримаєте фахову консультацію, якісні послуги з проектування, монтажу та обслуговування систем!

 Постійна робота в галузі безпеки та автоматики і постійний контакт з обладнанням різного класу і виробників сформували певний професійний досвід, яким ми з радістю ділимося з нашими клієнтами і партнерами, щоб забезпечити їх якісними системами безпеки та автоматики за помірну ціну.

Будемо раді стати Вам корисними…

about

Послуги

Побудова якісних інженерних систем

Новини

blog-img

8 лип

Багато хто з нас, почувши про систему відеоспостереження з використанням тепловізорів, відразу уявляє собі секретний об’єкт десь так далеко в лісі,

blog-img

7 бер

Напевно, багато хто з нас пам'ятають той момент, коли в будинку з'явився перший пульт дистанційного управління.

blog-img

26 лют

У сучасному світі забезпечення безпеки будинку або квартири стало не просто побажанням, а гострою необхідністю.

Контакти

feature image

Ми знаходимось

 

м. Львів

feature image

Телефонуйте

 

0 800 75 57 01

feature image

Пишіть нам

 

office@tbk.com.ua

Є запитання? Пишіть нам!

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.