Проектування

Проектування
Проектування
| Поділитись:

Якщо Ви любитель науково-фантастичних книг або фільмів, то не раз стикалися з описами в них будинків і квартир майбутнього. Але такий розумний будинок, якого ще не так давно вважали фантастикою, сьогодні стає реальністю і входить в побут простих людей. Що б в кількох словах описати поняття "Розумний дім ", то варто згадати такі слова як комфорт, функціональність, і енергоефективність. Він оптимізує всі процеси в будинку під свого власника: переведе в економний режим електроприлади і мережу. Підвищить температуру повітря в приміщенні до Вашого приходу, розбудить улюбленою музикою і приготує каву. Забезпечить безпеку будинку.

Керувати такою системою дуже просто, для цього потрібна одна лише панель. В принципі роботи розумного будинку, закладена технологія розподіленого інтелекту. На відміну від інших систем, цій системі не потрібен центральний комп'ютер. Тобто, кожен вузол має власні "мізки". Всі разом, вони зв'язуються в загальну мережу і обмінюються інформацію між собою. Такий підхід в рази збільшують якість системи, вихід одного з пристроїв не впливає на роботу інших апаратів і системи в цілому. Управління інженерними підсистемами і побутовими приладами відбувається за допомогою універсальної панелі дистанційного керування, комп'ютера або телефону. На екрані панелі відображені всі пристрої, підключені до Розумному будинку.

Чим може керувати Розумний дім?

Підчас проектування будинку, велика увага приділяється створенню правильного освітлення. І це досить складно, так як в приміщенні доводиться розміщувати кілька груп світла. З підключенням освітлення до системи Розумний Дім - завдання спрощується. Просто торкнувшись до панелі управління, ви визначаєте необхідний режим освітлення.

Розумний будинок завадить не тільки проникненню в житло, а й попередить про аварію всередині будинку. До всіх дверей і вікон монтуються датчики відкриття, а в кімнатах датчики руху і відеокамери. Перебуваючи в будь-якої точки світу, ви будите бачити що відбувається у вас вдома. Це убезпечить вас і ваш будинок від злодіїв, а також, якщо ваші діти знаходяться одні з нянею. У будинку встановлюють датчики витоку газу і протікання води. У разі аварії вони перекриють захисні клапани, і ваш будинок залишиться неушкодженим.

У вашому домі завжди буде підтримуватися оптимальний рівень температури і вологості. У заданий час буде включатися провітрювання. Вночі, розумний будинок забезпечить вам здоровий сон, заздалегідь освіживши і провітрювати спальню. Вранці, система включити обігрів підлоги в спальні і у ванній кімнаті. Де б ви не перебували, розумний будинок створить максимально комфортну атмосферу!

Система мультирум - дозволить Вам слухати музику в будь-якій кімнаті, без установки в кожній з них аудіосистем. При цьому, в кожній кімнаті може звучати своя музика. Управління відбувається за допомогою планшета або телефону. На динаміки системи може бути виведений звук з домофона. Вона ж може озвучувати будь-які попередження або події. Наприклад, при відкритті гаражних воріт, Ви можете отримати оповіщення про те, що хтось приїхав.