Сервісний центр

Розділ «Сервісний центр» створений нами для реалізації послуг з технічної підтримки та ремонту обладнання систем безпеки та автоматики, а також - послуг сервісного обслуговування наших клієнтів. Для цього ми реалізували наступні можливості:

  • On-line Гарантійне звернення (поки що в розробці).

  • On-line Заявка на ремонт. Якщо у Вас вийшло з ладу обладнання системи безпеки або автоматики, Ви можете заповнити on-line Заявку на ремонт і, в найкоротші терміни отримати відповідь про можливість ремонту Вашого обладнання в нашому «Сервісному центрі». Якщо така можливість буде, то Вам у відповідь прийде супровідний лист, для відправлення обладнання нам на ремонт. Більш детально про відправлення обладнання систем безпеки на ремонт читайте на сторінці «Загальні правила».

  • On-line Виклик фахівця. Якщо у Вас виникли проблеми з системою безпеки або автоматики, але Ви самостійно не можете визначити в чому причина — скористайтеся on-line послугою Виклик фахівця. Ви також можете викликати фахівця в інших випадках (наприклад: необхідно скласти кошторис на систему безпеки і т. п.), тільки при цьому потрібно вказати причину виклику (обов'язково в будь-яких випадках). Деталі про заповнення форми виклику фахівця читайте на сторінці «Загальні правила».

  • Центр завантажень. На цій сторінці розміщені загальні матеріали для завантаження: каталоги, ПЗ.